EHAD Bölge ve Şube Başkanları Toplantısını Ankara Emek Konukevinde icra etti.

20 Mar

EHAD Bölge ve Şube Başkanları Toplantısını Ankara Emek Konukevinde icra etti.

Evrensel Hafızlar Derneği Bölge ve Şube Başkanları toplantısı D.İ.B. Din Hizmetleri Genel Müdürü Hafız Bünyamin ALBAYRAK Beyin katılımları ile Ankara’da yapıldı.

10 bölge başkanlığı ve 81 ildeki gönüllüleri ile çalışmalarına devam eden Evrensel Hafızlar Derneği 4 aylık periyotlarla Bölge ve Şube Başkanları Toplantısı yapmaktadır.

EHAD’in bölge çalışmaları ve şube faaliyetlerinin istişare edildiği Bölge ve Şube Toplantısı’nda Kur’an-ı Kerim’in sahih okunmasının yaygınlaştırılması ve hafızlık müessesesinin geliştirilmesi ve mevcut sorunların aşılmasına dair istişareler yapıldı.

Hafızlar Bilgi Sistemi Kampanyasında gelinen son durumun değerlendirildiği toplantıda Recep Ayının ilk haftasında Türkiye genelinde kutlanılacak olan Dünya Hafızlar Haftası teması #FarkındaMısın olarak belirlendi.

EHAD Bölge ve Şube Başkanları Toplantısı Bölge ve Şube Başkanlarının sunumlarından sonra hatıra fotoğrafı çekimi ile son buldu.

Kur’an-ı Kerim’in ilk hafızı Peygamber Efendimiz’den günümüze 14 asırlık Hafızlık zincirinin halkası olmakla şereflenen HAFIZ KARDEŞİM !

Ülkemizdeki hafızları temsil eden en büyük kuruluş olan Evrensel Hafızlar Derneğimizin geliştirdiği HAFIZLAR BİLGİ SİSTEMİNE sende kaydol….

Başvuru ve detaylı bilgi için
www.ehad.org.tr

 

 

 

#KuranıKerimeHizmetŞereftir
#Ehad
#EhadGm
#GençAdam
#Hafız
#Kuran
#HafızlarBilgiSistemi
#HafızlarBuluşuyor
#OnuncuYıl
www.ehad.org.tr

Yorum yap