HBS’Ye Kayıt

HBS’Ye Kayıt

Evrensel Hafızlar Derneği Genel Merkezimiz tarafından ülkemizdeki hafızları tespit etmek amacıyla HAFIZLAR BİLGİ SİSTEMİ (HBS) geliştirilmiştir.

Umre ödüllü kampanyamız sona ermiş olsa da hafız kardeşlerimiz sisteme kayıt olmaya devam edebileceklerdir. HAFIZLAR BİLGİ SISTEMI KAYIT FORMU için TIKLAYINIZ.  

Hafızlar Bilgi Sistemine 81 ilimiz ve yurt dışından kayıt yaptıran bütün hafız kardeşlerimize Evrensel Hafızlar Derneği olarak teşekkür ederiz.

Kur’an-ı Kerim’ Hizmet edebilmek, dinimizin Efendimizin uygulama ve öğretisine uygun şekilde yaşanmasına katkı sağlamak ve İslam Dünyasının içinde bulunduğu durumdan kurtuluşuna vesile olanlardan olabilmek gibi amaçları gerçekleştirebilmenin ilk basamağı sayılabilecek Umre Ödüllü Hafızlar Bilgi Sistemi Kayıt Kampanyamız 28 Şubat 2017 tarihinde başlamış, 30 Kasım 2017 tarihinde ise sona ermişti.

Bu tarihler arasında şartnamemize uygun şekilde kayıt yaptıran hafızlar arasından yapılan kura sonucunda Umre Ödülüne hak kazanan asil ve yedek kardeşlerimizi kamuoyuna saygı ile duyuruyoruz.

Evrensel Hafızlar Derneği Genel Merkezi

HAFIZLAR BİLGİ SISTEMI KAYIT FORMU için TIKLAYINIZ.

#KuranıKerimeHizmetŞereftir
#Ehad
#EhadGm
#GençAdam
#Hafız
#Kuran
#Hatim
#HediyeleşmekSünnettir
#HafızlarBilgiSistemi
#HafızlarBuluşuyor
#1400yıllıkzincirinhalkasıyız
#OnuncuYıl

www.ehad.org.tr